Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Pomoc drogowa w gratisie do ubezpieczenia samochodu

holowanie24

Holowanie aut - blog pomocy drogowej

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

Holowanie aut - blog pomocy drogowej

mój avatar

archiwum

    2016
    Kwiecień

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 34165 osób

Pomoc drogowa w gratisie do ubezpieczenia samochodu

Pomoc drogowa jest świetnym sposobem na zapewnienie bezpieczeństwa Tobie i Twojej rodzinie. Nigdy nie wiadomo kiedy możesz przebić oponę albo rozładuje się akumulator. Dzisiaj, sporo osób do własnej polisy ubezpieczeniowej kupuje pakiet assistance.

Dodanie pakietu pomocy drogowej do ubezpieczenia niesie ze sobą wiele korzyści. Niżej znajdziesz ewidencję najistotniejszych zalet.

Wartość. Dużo firm zaoferuje niższe stawki jeżeli do podstawowego ubezpieczenia klient nabędzie dodatkowo pakiet assistance.

Kontakt. Jeśli masz kłopot ze swoim pojazdem skontaktuj się telefonicznie z technikiem. Nie musisz przeszukiwać danych katalogowych tyczących się usterki, reakcja eksperta będzie przeważnie szybka.

Usługi holownicze. W przypadku awarii samochodu na poboczu drogi pomoc drogowa pokryje wydatki holowania. Uszkodzone auto można zawieźć do wykwalifikowanego i certyfikowanego mechanika.

Przedziurawiona opona. Jeśli złapiesz gumę, zadzwoń! Serwisant przybędzie, ściągnie uszkodzone koło i założy zapasowe.

Doładowanie akumulatora. Rozładowana bateria samochodowa to częsta przyczyna kłopotów z samochodem. Może się to stać, gdy zostawimy uruchomione światła.

Dostawa awaryjnego paliwa. Jeśli Twój zasobnik paliwa w czasie podróży okaże się pusty wezwij technika, dowiezie on paliwo potrzebne do dalszej podróży.

Pakietami pomocy drogowej objęte są wielorakie wydarzenia. W trakcie szukania stosownego pakietu skupiać uwagę trzeba na maksymalne korzyści. Wsparcie to pomaga kierowcą w najgorszych sytuacjach. Nawet gdy wiesz jak zmienić oponę istnieje szereg wielu innych zdarzeń, które mogą wystąpić.

Artykuł powstał dzięki laweta Miasteczko Śląskie


19:16:57 12/04/2016 [Powrót] Komentuj