Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
W czym pomoże pakiet assistance?

holowanie24

Holowanie aut - blog pomocy drogowej

menu

  1. Strona Główna
  2. Dodaj do Ulubionych

księga gości

  1. Księga Gości 0
  2. Dodaj do Księgi

Mój profil

Opis bloga

Holowanie aut - blog pomocy drogowej

mój avatar

archiwum

    2016
    Kwiecień

linki

ulubieni

Licznik odwiedzin

Zajrzało tutaj już 34486 osób

W czym pomoże pakiet assistance?

Pomoc drogowa jest czymś, co każdy powinien mieć zapewnione. Nie ma znaczenia to, czy samochód jest nowy – każdy pojazd może się popsuć. Nadmiernie dużo osób myśli, że posiadając auto świeżo zdjęte z linii produkcyjnej nie potrzebuje pomocy.

Zakup pomocy drogowej

Przed zakupem pomocy drogowej utwierdź się, że wykonałeś stosowne poszukiwania. Bez przeglądnięcia wielu propozycji nie będziesz wiedział, co i za jaką cenę można osiągnąć w standardzie. Wszak nie chcesz zostać na drodze z niesprawnym autem bez pomocy, prawda?

Oto kilka osiągalnych korzyści związanych z pomocą drogową:

- Pomoc z rozładowanym akumulatorem. Baterie samochodowe tracą swoje własności z różnych powodów. Możliwe, iż zostawiłeś zapalone światło w środku auta lub reflektory. Możesz także mieć kłopoty z alternatorem, a bez niego akumulator ekspresowo się wyczerpie. Dzięki pomocy drogowej doładujesz swoją baterię samochodową i będziesz mógł ruszyć w dalszą podróż.

- Pomoc z oponą. Nie ma znaczenia jak stary masz samochód – opony się zużywają. Możesz zwyczajnie na coś najechać albo opona może mieć nieszczelność. Niezależnie od przyczyny pomoc drogowa zapewni wymianę na koło zapasowe.

- Pomoc z zamkniętym zamkiem. Wiele osób znajdowało się w tej sytuacji kiedy uprzytomniło sobie, iż klucze zostały zablokowane w aucie. To nie jest przyjemne a pomoc ślusarza jest kosztowna. Dzwoniąc po pomoc drogową usługi takie masz wliczone w pakiet.

- Pomoc z pustym bakiem. Wydarzyć się może, że w trakcie wypraw zabraknie paliwa – często stacje benzynowe oddalone są od siebie o wiele kilometrów. Korzystając z pomocy drogowej zdobędziesz dodatkowe paliwo, przez to będziesz mógł dojechać do stacji i uzupełnić braki.

- Usługi holownicze. Jest to jedna z najważniejszych cech pomocy drogowej. Sprawdzają się wówczas, kiedy samochód trzeba przetransportować do serwisu.

Porównanie usług

Kiedy będziesz analizował oferty, żeby wybrać stosowny program pomocy drogowej, utwierdź się iż zawarte w nim są wszystkie te przypadki przedstawione wyżej.

Artykuł napisany przy współpracy z pomoc drogowa Radzionków


19:23:40 12/04/2016 [Powrót] Komentuj